Postup polepu aut

Jak postupovat při polepu auta

 

1. Zadání

Pokud již máte grafický návrh polepu vozidla, pošlete nám náhled pro přesnější kalkulaci polepu auta. Pokud ještě grafický návrh nemáte a nevíte, jak moc chcete auto polepit, jakou fólii použít, kontaktujte nás, se vším vám poradíme, aby byl polep auta perfektní.

2. Grafický návrh

Po schválení kalkulace vám naše grafické studio připraví několik grafických konceptů polepu aut. Vybraný koncept rozpracujeme do finální podoby polepu, po jeho schválení připravíme grafiku
k finálnímu tisku reklamního polepu.

3. Zaměření

Disponujeme databází téměř všech vozidel na českém trhu, přesto doporučujeme vaše auto před polepem profesionálně zaměřit, abychom předešli zbytečným komplikacím. Každé vozidlo má různé krycí lišty a jiné zvláštnosti, se kterými je potřeba počítat.

4. Příprava vozidla před polepem

Před předáním vozidlo umyjte nejlépe v myčce, ale v žádném případě nepoužívejte vosk! Pokud budete chtít, umyjeme vozidlo za vás. V případě celopolepů počítejte s tím, že budeme demontovat některé části vozidla pro snadnější a dokonalejší polep.

5. Aplikace polepu aut

Aplikaci jednodušších polepů můžeme provést ve vašich prostorách, v letních měsících je možná instalace i venku. Při složitějších polepech polepujeme auta v našich garážích. Při polepu dodávek a větších vozidel používáme speciální garáže pro velká vozidla.

6. Materiály a technologie pro polep aut

Používáme vyzkoušené a certifikované fólie (s životností až 10 let) a tiskové stroje, dodržujeme technologické postupy aplikace fólií na polep aut. Naším cílem je kvalita polepu auta tak, aby polep na vozidle vydržel několik let. Pokud máte od konkurence nižší cenu, můžeme společně vyhodnotit kvalitu použitých materiálů a technologických postupů.

7. Jak se o polep vozu starat

Při předání polepeného auta vám předáme i manuál, jak s vozidlem zacházet a čistit ho, aby byla životnost polepu co nejdelší.

8. Archivace dat

Veškeré grafické návrhy a data pro výrobu reklamních polepů archivujeme. V případě havárie nebo poškození části vozu vám reklamní polep auta opravíme. Pokud máte vozidlo havarijně pojištěné, můžete opravu polepu zahrnout do proplacení opravy.