Postup polepu aut

Jak postupovat při polepu auta

 

1. Zadání

Pokud již máte grafický návrh polepu vozidla, pošlete nám náhled pro přesnější kalkulaci polepu auta. Pokud ještě grafický návrh nemáte a nevíte, jak moc chcete auto polepit, jakou fólii použít, kontaktujte nás, se vším vám poradíme, aby byl polep auta perfektní.

2. Grafický návrh

Po schválení kalkulace vám naše grafické studio připraví několik grafických konceptů polepu aut. Vybraný koncept rozpracujeme do finální podoby polepu, po jeho schválení připravíme grafiku
k finálnímu tisku reklamního polepu.

3. Zaměření

Disponujeme databází téměř všech vozidel na českém trhu, přesto doporučujeme vaše auto před polepem profesionálně zaměřit, abychom předešli zbytečným komplikacím. Každé vozidlo má různé krycí lišty a jiné zvláštnosti, se kterými je potřeba počítat.

4. Příprava vozidla před polepem

Před předáním vozidlo umyjte nejlépe v myčce, ale v žádném případě nepoužívejte vosk! Pokud budete chtít, umyjeme vozidlo za vás. V případě celopolepů počítejte s tím, že budeme demontovat některé části vozidla pro snadnější a dokonalejší polep.

5. Aplikace polepu aut

Aplikaci jednodušších polepů můžeme provést ve vašich prostorách, v letních měsících je možná instalace i venku. Při složitějších polepech polepujeme auta v našich garážích. Při polepu dodávek a větších vozidel používáme speciální garáže pro velká vozidla.

6. Materiály a technologie pro polep aut

Používáme vyzkoušené a certifikované fólie (s životností až 10 let) a tiskové stroje, dodržujeme technologické postupy aplikace fólií na polep aut. Naším cílem je kvalita polepu auta tak, aby polep na vozidle vydržel několik let. Pokud máte od konkurence nižší cenu, můžeme společně vyhodnotit kvalitu použitých materiálů a technologických postupů.

7. Jak se o polep vozu starat

Při předání polepeného auta vám předáme i manuál, jak s vozidlem zacházet a čistit ho, aby byla životnost polepu co nejdelší.

8. Archivace dat

Veškeré grafické návrhy a data pro výrobu reklamních polepů archivujeme. V případě havárie nebo poškození části vozu vám reklamní polep auta opravíme. Pokud máte vozidlo havarijně pojištěné, můžete opravu polepu zahrnout do proplacení opravy.

  4 komentáře

 1. Dobrý den, mám nové firemní auto s celopolepem. Chybí mi však na autě telefonní číslo. Chtěla bych to řešit nějakou reklamní elektronickou deskou s číslem na zadním skle. napájení z autobaterie. Nevím kde to seženu. Poradíte mi prosím?
  Děkuji Janotková, tel. 721438316

  Profilový obrázek Janotková

  24.1.2014

 2. Dobrý den,
  zakládám novou firmu – velkoobchod zemní vruty krinner http://www.zemnivruty.cz/

  Potřeboval bych ze začátku polepit Škoda Otavia I comby – stříbrná.

  A Cca za 1-2měsíce dodávka, velikost ještě není určená, ale v úvahu připadají transpoter až iveco velké

  Na Octavii bych potřeboval vymyslet vhodný a vkusný polep, který by trošku zamaskoval stáří vozu a oživil jej, ale v budou šel motiv tohoto polepu aspoň z části použít na polep velké dodávky, na které by mohlo být víc informací, ale když budou stát vedle sebe, tak bylo jasné že jde o jednu firmu.

  Moje představa zachovat stříbrnou barvu a polepit červeně spodní okraj vozu do tohoto pruhu umístit pak domenu + heslovité info.
  zadní část vozu využít k názorné ukázce použité vrutu např- levý i pravý bok ukázka založení domu na vrutech stejný a přechod na kufr plot založený na vrutech a kufr pergola na vrutech (mám představu spíš než fotky, použít obrys jako by tužkou a zvýrazněné hlavně vruty – zemní část)

  Realizace polepu octavie příští měsíc.

  Pošlete mi cenovou kalkulaci a případně ukázku podobného zadání jestli už jste realizovali a ideálně napsat jak to vidíte realizovatelné z hlediska Vaší praxe …
  určitě bych upřednostnil jednoduchost a přehlednost – 2 – 3 barvy

  Snad jsem to napsal srozumitelně. Případně mě kontaktujte o doplnění a nebo dojasnění mých požadavků. Díky moc Jetmar

  Tomáš Jetmar
  +420 721 515 988
  tomas.jetmar@tow.cz

  Tvorba optimalizace webu
  Tomáš Jetmar

  http://www.tvorba-optimalizace-webu.cz http://www.tow.cz

  Profilový obrázek Tomáš Jetmar

  26.2.2014

 3. Dobrý den měl bych zájem o reklamní polep dodávky Ford Transit Maxi .

  Profilový obrázek Matuš

  12.10.2015

 4. Dobrý den

  v horizontu 1-2 měsíců poptáváme celopolep velké dodávky (pojízdné občerstvení) – velikost 6,4m délka, 2,2m šířka, 2,6m výška.

  Požadujeme projekt na klíč – od vyladění grafického návrhu, po realizaci.

  Předem děkuji za odpověď na uvedený email, pokud má vaše firma i tuto zakázku se ucházet.

  S pozdravem
  Jan Papaj

  Profilový obrázek jan papaj

  7.12.2016

Přidej odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *