Instalace reklam

Instalace reklam

Téměř 80% zákazníků u nás kromě reklamního tisku a reklamních polepů poptává instalaci reklam.

V dnešní době internetu je jistě snadné najít dodavatele reklamního tisku nebo polepů. Tyto tisky a polepy však musí někdo instalovat na požadované podklady – fasádu domu, plot, výlohu či auto.

 

Specializujeme se na tyto instalace reklamy

Polepy aut a ostatní dopravní prostředky

Náš tým, který aplikuje polepy aut, je proškolený a má za sebou desítky polepů aut. Pro polep vozidel používáme kvalitní lité fólie s potiskem, které zaručí tu nejlepší přilnavost k podkladovému materiálu a dlouhou životnost. Fólie mají životnost až 10 let, podle toho, jak se s polepem auta zachází. K ošetření podkladu a polepu aut používáme speciální přípravky a nástroje, jako jsou 3M čističe, horkovzdušné pistole, teploměr pro měření zahřátí fólie a další pomůcky. Naši specialisté jezdí na pravidelné školení dodavatelů fólií a mají několik certifikátů pro polep vozidel.

V naší centrále disponujeme  garáží na polep osobních aut a dodávek, popřípadě máme k dispozici garáže, do kterých se vejde i nákladní vozidlo.

Pokud máte vlastní prostory pro lepení nebo je dobré počasí, polepíme vaše vozidlo kdekoliv.

 

Polep výloh

Vaši výlohu přesně zaměříme, nafotíme, připravíme grafický design a technické řešení polepu. Polep následně aplikuje náš montážní tým, který se specializuje na polep výloh, tabulí a reklamních bannerů.

K polepům výloh používáme širokou škálu fólií od krátkodobých pro akční nabídky, přes fólie s dlouhou životností a stálostí, až po speciální fólie, přes které jde světlo do vaší prodejny, a přitom je polep dobře vidět.

 

Instalace reklamních plachet a tabulí

Kromě tisku reklamních plachet vaši reklamu i nainstalujeme. Máme vlastní tým a můžeme instalovat váš banner kdekoliv po ČR. K instalaci používáme žebříky, lešení nebo plošiny, dle specifikace místa instalace. Pro kalkulaci nám stačí zaslat fotografii místa, adresu, kam chcete banner instalovat, orientační rozměry, podkladový materiál a požadovaný termín realizace.

 

Instalace orientačních systémů

Máme v nabídce několik typizovaných orientačních systémů, které pro vás připravíme na míru (dle zaměření) a následně instalujeme. Pokud vám tyto typizované orientační systémy nevyhovují, umíme navrhnout designově zajímavý orientační systém, kde používáme fólie na zeď, sklo a další nevšední materiály v kombinaci s designem.

 

 

Galerie referencí