Světelné reklamy

Světelné reklamy

3D světelná loga, písmena

Jedním z nejpoužívanějších způsobů provedení světelné reklamy jsou tvarovaná písmena a loga, vyráběná v nejrůznějších velikostech. Jako světelný zdroj používáme úsporné LED diody. Materiálem pro výrobu písmen a log je hliníkový plech v barevném provedení dle specifikace zákazníka. Čelní plocha je tvořena opálovým plexisklem, které je polepeno jednobarevnou fólií nebo fólií s digitálním tiskem.

Podsvětlená tvarovaná písmena

Písmena jsou tvořena z hliníkového plechu, který je připevněný na distančních podložkách. Led osvětlení je umístěno z vnitřní strany písmen, které osvětlují plochu pod písmeny. Tento druh světelných písmen je velice oblíbený.

Světelné boxy a výstrče

Jedná se o nejběžnější způsob světelné reklamy. V základním provedení bývá konstruován jako jednostranné nebo oboustranné panely (světelné výstrče). Boky panelů jsou zhotoveny z hliníkových profilů. Světelným zdrojem jsou úsporné LED diody. Prosvětlené plochy jsou z opálového plexiskla, které je polepeno požadovaným motivem z jednobarevných fólií nebo digitálním tiskem s UV laminací.

Světelné boxy s 3D písmeny

Světelné boxy jsou tvořeny ze stejného materiálu jako normální světelné boxy. Na opálové plexisklo jsou ale nalepeny písmena, vyfrézována z čirého plexiskla tl. 8 mm a potažená fólií z pohledové strany. 3D písmena svítí z pohledové i z boční strany.

Signtech panely

Při stále větším růstu nových nákupních center, jsou jejich majiteli požadovány stále větší světelné reklamy viditelné z větších vzdáleností. Proto byla vyvinuta technologie signtech. Jedná se o světelnou reklamu, jejíž bočnice jsou vyrobeny z pevných hliníkových profilů. Prosvětlovací plochu tvoří světlovodivá PVC backlit plachta napnutá mezi bočnice. Plachta může být buď přímo potištěna, nebo v případě jednobarevných nebo dvoubarevných log polepena fóliemi. K osvětlení se nejčastěji používají úsporné LED diody.

Světelné reklamní totemy

Světelné totemy jsou tvořeny z nosné ocelové konstrukce, která je následně opláštěná hliníkovým plechem. Světelná místa jsou vyfrézovaná do plechu a podlepená opálovým plexisklem, které je potaženo fólií nebo tištěnou grafikou.

Galerie referencí