Reklamní potisk

Reklamní potisk

Potřebujete potisknout firemní trika nebo hledáte reklamní předměty s potiskem?

Reklamní potisk, a stejně tak i průmyslový potisk jsme v Reklamní Továrně schopni aplikovat na téměř jakýkoliv materiál. Díky moderním a klasickým technologiím dokážeme potisknout nejen reklamní textil, ale i ostatní reklamní předměty od propisek až po speciální tvarově složité reklamní předměty, jako jsou například hrnky.

Technologie, které k reklamnímu potisku používáme

Sítotisk

Tradiční metoda potisku, která stále zaručuje velmi kvalitní potisk triček a jiných reklamních předmětů nebo jednoduchých samolepek ve vysokém nákladu. Sítotisk využíváme téměř na veškerý reklamní potisk, kde se tiskne 1 – 3 barvami, a to na rovné plochy.

Tamponový tisk

Velmi podobná technologie jako sítotisk, jen při tisku místo síta používá tampon, díky kterému potiskneme zaoblené předměty, jako jsou propisky a hrnky.

Termotransferový tisk

Moderní technologie, kterou využíváme při tisku fotek nebo graficky složitých motivů na nerovné reklamní předměty. Grafika se vytiskne na speciální přenášecí fólii s polyesterovým filmem a za tepla se vysokým tlakem přenáší na reklamní textil nebo reklamní předmět. Nejčastěji používáme termotransferový tisk při celopotisku tužek, propisek, hrnků a triček.

Laserování

Laser paprsku využíváme pro označení kovových, dřevěných a plastových reklamních předmětů. Viditelnost vašeho loga závisí na barvě podkladového materiálu. Tuto technologii nejčastěji používáme na reklamní předměty jako jsou kovová pera, otvíráky, zapalovače, přívěsky, ale i dřevěné krabičky.

 

Galerie referencí